Modern Apartment Near Tripla Mall With Gym Access

Belangrijkste voorzieningen

  • 44 m²

Locatie

    Modern Apartment Near Tripla Mall With Gym Access Helsinki van 44 m² heeft een eersteklas locatie op ongeveer 25-minuten loopafstand van het Sibeliusmonument en biedt ook uitzichten op de tuin. Dit appartement kan tot 4 huisvesten.

    Het appartement biedt accommodatie in de wijk Pasila van Helsinki, op 3 km afstand van de Dierentuin van Helsinki. Populaire plaatsen in de omgeving omvatten de Kallio-kerk op 30 minuten lopen en Mall of Tripla in de buurt van Modern Apartment Near Tripla Mall With Gym Access.

    De accommodatie heeft ook 1 badkamer.

    Gasten kunnen een kitchenette gebruiken in het appartement. Pasila treinstation is binnen een straal van 250 meter.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00

    Kameropties bij Modern Apartment Near Tripla Mall With Gym Access Helsinki

    De accommodatie heeft ook 1 badkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Modern Apartment Near Tripla Mall With Gym Access Helsinki Buitenkant foto Modern Apartment Near Tripla Mall With Gym Access Helsinki Buitenkant foto Modern Apartment Near Tripla Mall With Gym Access Helsinki Buitenkant foto Modern Apartment Near Tripla Mall With Gym Access Helsinki Buitenkant foto Modern Apartment Near Tripla Mall With Gym Access Helsinki Buitenkant foto Modern Apartment Near Tripla Mall With Gym Access Helsinki Buitenkant foto Modern Apartment Near Tripla Mall With Gym Access Helsinki Buitenkant foto Modern Apartment Near Tripla Mall With Gym Access Helsinki Buitenkant foto Modern Apartment Near Tripla Mall With Gym Access Helsinki Buitenkant foto Modern Apartment Near Tripla Mall With Gym Access Helsinki Buitenkant foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 44 m²

    Type bed: 1 kingsize bed en 1 slaapbank

    Meer informatie +

    Locatie bij Modern Apartment Near Tripla Mall With Gym Access Helsinki

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Modern Apartment Near Tripla Mall With Gym Access Helsinki

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Finland

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Modern Apartment Near Tripla Mall With Gym Access?
      Modern Apartment Near Tripla Mall With Gym Access heeft een oppervlakte van 44 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Modern Apartment Near Tripla Mall With Gym Access Helsinki